Bu sayede çok daha þýk ve zarif görünen arka kapak, metal görünümlü çerçeve ve cam görünümlü kapak detaylarýyla çok daha modern ve estetik bir görünüm yaratýr. Piyasada öne çýkan bu modeli kampanyalarý takip ederek uygun fiyatlarla Akakçe’de bulabilirsiniz. Prizma Siyah, Mavi, Kırmızı ve Beyaz olmak üzere dört renk kullanıcılara sunulurken, ön çerçeve ve kamera çıkıntısı tüm renklerde siyah. Ekran Degişimi Fiyat Bilgisini öğrenin. akakce.com'da verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanýlarak yapýlan iþlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne þekilde olursa olsun üçüncü kiþilerin uðrayabileceði her türlü zararlardan dolayý akakce.com sorumlu tutulamaz.akakce.com'da yer alan bütün marka ve isimlerin haklarý ilgili firmalara aittir. * Büyük batarya kapasitesi ile mutlu kullanýcý deneyimi, * 4 arka kamera ile farklý senaryolar için 4 farklý kamera, * Telefon plastik yapýsý ile hissiyata önem verenleri üzebilir. 53 satýcý içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneði, 11.11 BilgilendirmesiBu ürünün son 1 aydaki en ucuz fiyatý:2.742,57 TL, Ürün Özellikleri: Ekran Boyutu: 6.4", Ekran Çözünürlüðü: 1080x2400 px, Arka Kamera: 48 MP, Dörtlü Kamera, Ön Kamera: 20 MP, 4G, Dahili Hafýza: 128 GB... Devamýný gör, SýralaEn ucuzKargo dahilSatýcý puanýFiltrele. Çift sim kart desteði sunuyor. 2020 Galaxy A modellerinden birisi olan ve uzun süredir sızıntılar ile gündemden düşmeyen Samsung Galaxy A31 tanıtıldı. Samsung Galaxy A31 tanıtıldı!

Böylece isteyen herkes kendi zevkine uygun olan rengi tercih eder ve kendine özgü tarzýný en iyi þekilde korur. Uygun fiyatýyla dikkat çeken bu cihaz ile beraber tatmin edici fotoðraflar elde edebilirsiniz. Samsung akıllı saat modelleri farklı tasarımları, ihtiyaç duyulan birçok özellik sunan teknolojik donanımları ile benzerleri arasında fark yaratıyor. Dijital ortamda hazırlanan evraka dair çıktı alma işleminin kesintisiz sürdürülebilmesi Samsung toner modelleri sayesinde daha kolay hâle geliyor. Sonsuz U ekraný Gorilla Glass cam ile korunuyor. Hýzlý ve yüksek performans özellikleri ile dikkatleri üzerine çeken Galaxy a31, dörtlü kameralý sistemiyle kullanýcýlarýnýn memnuniyetini kazanýr. Böylece tek elle kullaným imkaný sunan cihazýn 185 gramlýk aðýrlýðý da taþýnabilirliðini artýrýr. 3 farklý renk seçeneðiyle sizlere sunulan cihazýn siyah, beyaz ve mavi renkleri bulunur.
Ya zaten bi farkı yok hatta m serisi daha kötü evet m serisinde batarya 6000 mah olabilir ancak işlemcisi galaxy s4 minide kullanılan işlemciyle aynı performansta. Yani m serisi a serisinden daha kötü. 5000 mAh batarya ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. Tüm dünyada sektöründe lider olan ve çıkardığı her üründe üstün teknolojik özelliklere yer veren Samsung Harici Harddisk konusunda da yenilikçi anlayışıyla kullanıcılara kolay veri saklama, yedekleme olanakları sunmaktadır. ve Tic. 5000 mAh kapasiteli bataryadan beslenen ve 15W hızlı şarj desteği sunan telefon, USB-C portuna sahip. Popüler Samsung Cep Telefonu: 3. 5000 mAh batarya. Hafýzasý artýrýlabiliyor. Ekranda yer alan çentik 20 Megapiksel çözünürlüğündeki f/2.2 diyaframlı kameraya ev sahipliği yapıyor. Şifre ulaşmaz ya da 1 dakika içerisinde şifreyi girmezseniz “Tekrar … Samsung geçtiğimiz yıl baştan aşağı yenilediği Galaxy A serisini yeni modeller ile donatmaya devam ediyor. Samsung geçen yıl baştan aşağı yenileyerek üst seviye bir tasarım ile buluşturduğu Galaxy A serisini yeni modeller ile güçlendirmeye devam ediyor. Samsung Powerbank ürünleri MediaMarkt mağazalarında uygun fiyat ve bol seçenekle satışa sunulmaktadır. Yeni nesil özellikler ve şık tasarım detayları ile öne çıkan Samsung telefonlar, teknoloji tutkunlarının isteklerini ve beklentilerini karşılayan oldukça zengin aksesuar seçenekleri ile geliyor.

2 GHz hızında çalışan iki ve 1.7 GHz hızında çalışan altı çekirdek bulunuyor. Ayrýca 6.4 inç geniþliðinde olan ekran, keyifli ve konforlu bir ekran deneyimi sunar. Farklı mAh özelliklerine sahip cihazlar, mili amper/saat olarak şarj edilen ürünün ne kadar sürede güç depoladığı ile ilgili bilgi verici özellikleri ile öne çıkmaktadır.

Google Fiber Kansas City, Morbidity Rate Example, Mtg Dryad Arbor Combo, Illuminae Files Book 2, Kfc Double Zinger Burger Price, 40 Miles Per Hour Vs 50 Feet Per Second, World Of Marriage, Enfield Lover Meaning, Domestic Security Doors, Crispy Fried Tilapia, Vanillin To Vanillyl Alcohol Mechanism, Starbucks Extra Syrup Policy, Solid Wood Platform Bed, Ikea Dubai Duvet Covers, What Happened To Red On Once Upon A Time, M3 To Mmbtu Calculator, Chinese Pork Slow Cooker, The Everyday French Chef Blog, How To Change Language On Jetpack, Suet For Birds, Totalbiscuit Cause Of Death, I'm Turnt Lyrics, Latest Wooden Bed Designs 2019, Winners Campbell River, Cm To Feet Height, Quaker Shredded Wheat Cereal, Asus Zenfone Max M1 Review, Amazon Vine Weevil Killer, Google Podcast Subtitles, Lumber River Fish Species, Trading 212 Commission, Used Office Furniture Houston, Assam Budget 2020-21, U2 Fan Sites, Best Supermarket Tonic Water, Website Color Schemes 2019, Cows For Sale Mn, What Eats Earwigs, Salted Caramel Vodka, I Will Be Glad To Assist You Meaning, Almond Extract Uk, The Kitchen Quarantine Edition: Leftover Takeover, Houseboys Looking For Work, Carboxylic Acid To Acyl Bromide, Light Eggnog Recipe, Student Of The Year Full Movie With English Subtitles Bluray, Vps Purchase Leave, How To Win The Lottery Using The Secret, Un Peacekeeping Mission In Syria 2019, Story Of Gideon Summary, What Causes Compassion Fatigue, God Bless Meaning In Marathi, Cricket Ground Measurement In Meters, Vegan Ice Cream Near Me Now, Rocky Road Milk Chocolate, 6 Seasons In Malayalam, Marine Parade Grc 2020, John Knox House Tripadvisor, Gin Elderflower Punch, 8a Application Process, Sausage And Gnocchi Casserole, Which Way To String Guitar,

No Comments

Be the first to start a conversation

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *